Sector Contact (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Body
et: Sisu

en: On
et: Sees

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Email
et: E-kiri

en: Off
et: Väljas

en: Published
et: Avaldatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Phone
et: Telefon

en: Display title
et: Kuvatav pealkiri

en: First name
et: Eesnimi

en: Position
et: Asukoht

en: About
et: Programmist
