Sector Contact (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Body
id: Isi

en: On
id: Pada

en: Teaser
id: Ringkasan

en: Off
id: Matikan

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Phone
id: Telepon

en: Display title
id: Judul tampilan

en: First name
id: Nama depan

en: Position
id: Posisi

en: About
id: Tentang
