Sector Contact (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Body
it: Corpo

en: On
it: Acceso

en: Teaser
it: Anteprima

en: Email
it: E-mail

en: Off
it: Spento

en: Published
it: Pubblicato

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Phone
it: Telefono

en: Display title
it: Titolo mostrato

en: First name
it: Nome

en: Position
it: Posizione

en: Family name
it: Cognome

en: About
it: Informazioni
