Sector Contact (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: About
jv: Ngenani
