Sector Contact (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: On
ne: माथि

en: Email
ne: ईमेल

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Display title
ne: शिर्षक प्रदर्शन

en: About
ne: बारेमा
