Sector Contact (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: On
nl: Aan

en: Email
nl: E-mail

en: Off
nl: Uit

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Display title
nl: Titel weergeven

en: First name
nl: Voornaam

en: Position
nl: Positie

en: Family name
nl: Achternaam

en: About
nl: Over

en: Contact type
nl: Contacttype
