Sector Contact (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: On
nn: På

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Phone
nn: Telefon
