Sector Contact (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: On
tr: Açık

en: Teaser
tr: Özet

en: Email
tr: E-posta

en: Off
tr: Kapalı

en: Published
tr: Yayında

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Phone
tr: Telefon

en: Display title
tr: Görünen başlık

en: First name
tr: Ad

en: Position
tr: Konum

en: About
tr: Hakkında
