Sector Contact (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Body
ur: متن

en: On
ur: آن

en: Email
ur: ای میل

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Display title
ur: عنوان دکھائیں
