Sector Contact (8.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Position
bo: གནས་ས

en: About
bo: གསལ་བཤད
