Sector Contact (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Body
cs: Text

en: On
cs: Zapnuto

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Email
cs: E-mail

en: Off
cs: Vypnuto

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Phone
cs: Telefon

en: Display title
cs: Zobrazit nadpis

en: First name
cs: Jméno

en: Position
cs: Pozice

en: About
cs: Popis
