Sector Contact (8.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Body
km: តួ

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: About
km: អំពី
