Sector Contact (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: On
lv: Aktīvs

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Email
lv: E-pasts

en: Off
lv: Izslēgts

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Display title
lv: Attēlojuma nosaukums

en: First name
lv: Vārds

en: Position
lv: Pozīcija

en: About
lv: Par
