Sector Contact (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Body
sk: Text

en: On
sk: Zapnúť

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Email
sk: E-mail

en: Off
sk: Vypnúť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Phone
sk: Telefón

en: Display title
sk: Zobrazovaný názov

en: First name
sk: Meno

en: Position
sk: Pozícia

en: Family name
sk: Priezvisko

en: About
sk: Informácie o
