Sector Contact (8.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Published
eo: Publikigita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Display title
eo: Montrata titolo

en: Position
eo: Loko
