Sector Contact (8.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: On
gl: Activo

en: Teaser
gl: Resumo

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Phone
gl: Teléfono

en: Display title
gl: Amosar título

en: First name
gl: Nome

en: Position
gl: Posición

en: About
gl: Información
