Sector Contact (8.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: On
gu: ચાલુ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Display title
gu: શીર્ષક પ્રદર્શિત કરો

en: About
gu: વિશે
