Sector Contact (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: On
is: Virkjað

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Email
is: Netfang

en: Off
is: Af

en: Published
is: Birt

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Phone
is: Sími

en: First name
is: Fornafn

en: Position
is: Staðsetning

en: Family name
is: Fjölskyldunafn

en: About
is: Um
