Sector Contact (8.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Off
kn: ಜಡ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: About
kn: ಕುರಿತು
