Sector Contact (8.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Email
ku: ئیمێل

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: About
ku: دەربارە
