Sector Contact (8.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: On
pt: Ligado

en: Teaser
pt: Resumo

en: Off
pt: Desligado

en: Published
pt: Publicado

en: Promoted to front page
pt: Promovido à página principal

en: Phone
pt: Telefone

en: Display title
pt: Mostrar título

en: First name
pt: Primeiro nome

en: Position
pt: Posição

en: Family name
pt: Sobrenome

en: About
pt: Sobre
