Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Author
ar: المؤلف

en: Language
ar: اللغة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Updated
ar: التحديث

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Page
ar: الصفحة

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: انتقاء

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: author
ar: مؤلف

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: About
ar: حول

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
