Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Author
bs: Autor

en: Language
bs: Jezik

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema
