Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Title
de: Titel

en: Operations
de: Aktionen

en: Author
de: Autor

en: Language
de: Sprache

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: Page
de: Seite

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: author
de: Autor

en: Overdue
de: Überfällig

en: ‹ Previous
de: ‹ Zurück

en: Next ›
de: Weiter ›

en: Unpublished
de: Nicht veröffentlicht

en: About
de: Über

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Published status
de: Veröffentlichungsstatus

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Sector
de: Sektor

en: Views bulk operations
de: Ansichtsmassenverarbeitungsaktionen
