Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Author
fa: نویسنده

en: Language
fa: زبان

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Updated
fa: به‌روز

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Page
fa: صفحه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: فیلتر

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: author
fa: نویسنده

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: About
fa: درباره

en: Published status
fa: وضعیت انتشار

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
