Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Author
hi: लेखक

en: Language
hi: भाषा

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: author
hi: लेखक

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: About
hi: के बारे में

en: Content status
hi: सामग्री की स्थिति

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
