Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi

en: Author
id: Penulis

en: Language
id: Bahasa

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Content type
id: Jenis konten

en: Page
id: Halaman

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: author
id: penulis

en: ‹ Previous
id: ‹ Sebelumya

en: Next ›
id: Selanjutnya ›

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: About
id: Tentang

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Published status
id: Status diterbitkan

en: Asc
id: Urutan turun
