Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Author
mg: Mpamorona

en: Language
mg: Teny

en: Filter
mg: Sivana
