Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Author
oc: Autor

en: Language
oc: Lenga

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Page
oc: Pagina

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Sort by
oc: Triar per

en: author
oc: autor

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: About
oc: A prepaus

en: Master
oc: Maître
