Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: Language
sk: Jazyk

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Page
sk: Strana

en: Published
sk: Zverejnené

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: author
sk: autor

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: About
sk: Informácie o

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Asc
sk: Vzostupne
