Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Author
sl: Avtor

en: Language
sl: Jezik

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: About
sl: O modulu
