Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: Language
sr: Језик

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unpublished
sr: Необјабљено
