Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Author
af: Outeur

en: Language
af: Taal

en: Reset
af: Herstel

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Master
af: Meester
