Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Author
ast: Autor

en: Language
ast: Llingua

en: Reset
ast: Reafitar

en: Updated
ast: Anováu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru
