Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Author
be: Аўтар

en: Language
be: Мова

en: Reset
be: Скінуць

en: Updated
be: Абноўлена

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: About
be: Аб

en: Published status
be: Апублікованы статус
