Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
