Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Author
ca: Autor

en: Language
ca: Llengua

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Page
ca: Pàgina

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Sort by
ca: Ordena per

en: author
ca: autor

en: Overdue
ca: Endarrerit

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: About
ca: Detalls

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Master
ca: Mestre
