Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Author
da: Forfatter

en: Language
da: Sprog

en: Reset
da: Gendan

en: Updated
da: Opdateret

en: Content type
da: Indholdstype

en: Page
da: Side

en: Published
da: Udgivet

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: author
da: forfatter

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: About
da: Om

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Published status
da: Publiceringsstatus

en: Asc
da: Stigende
