Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Author
el: Συντάκτης

en: Language
el: Γλώσσα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Page
el: Σελίδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: author
el: συγγραφέας

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: About
el: Περί

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Asc
el: Αύξ
