Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Author
et: Autor

en: Language
et: Keel

en: Reset
et: Tühista

en: Updated
et: Uuendatud

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Page
et: Lehekülg

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: author
et: autor

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: About
et: Programmist

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
