Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Author
eu: Egilea

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Reset
eu: Garbitu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Desc
eu: Beheraka

en: author
eu: egilea

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: About
eu: (r)i buruz

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Asc
eu: Goraka
