Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Author
gl: Autor/a

en: Language
gl: Idioma

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Updated
gl: Actualizado

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Page
gl: Páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: author
gl: autor

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: About
gl: Información

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Published status
gl: Estado de publicación
