Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Author
gu: લેખક

en: Language
gu: ભાષા

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: author
gu: લેખક

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: About
gu: વિશે
