Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Author
he: מחבר/ת

en: Language
he: שפה

en: Reset
he: איתחול

en: Updated
he: עודכן

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Page
he: דף

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: author
he: מחבר/ת

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: About
he: אודות

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
