Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Author
hr: Autor

en: Language
hr: Jezik

en: Reset
hr: Poništi

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Page
hr: Stranica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: About
hr: Opis

en: Asc
hr: Uzlazno
