Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Author
hu: Szerző

en: Language
hu: Nyelv

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Updated
hu: Frissítve

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Page
hu: Oldal

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: author
hu: szerző

en: Overdue
hu: Lejárt

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: About
hu: Leírás

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
