Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: author
hy: հեղինակ
