Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Author
is: Höfundur

en: Language
is: Tungumál

en: Reset
is: Endursetja

en: Updated
is: Uppfært

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Birt

en: Filter
is: Sía

en: Sort by
is: Raða eftir

en: author
is: höfundur

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: About
is: Um
