Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Author
ja: 投稿者

en: Language
ja: 言語

en: Reset
ja: リセット

en: Updated
ja: 更新

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Page
ja: ページ

en: Published
ja: 掲載

en: Filter
ja: フィルター

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: author
ja: 投稿者

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: About
ja: アバウト

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Published status
ja: 掲載ステータス

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
