Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Author
kk: Автор

en: Language
kk: Тіл

en: Reset
kk: Ысыру

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле
